کد خبر: 40025
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ شانزدهم دي 10:27:25
print نسخه چاپی
روحاني:

مواردی از حقوق شهروندی به صورت لایحه به مجلس فرستاده می‌شود

رئیس جمهور شامگاه چهارشنبه با حضور در منزل شهیدان حسن، هادی و نقی بغدادی با مادر و دیگر اعضای خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎.
پایگاه خبری تحلیلی تازه (tazehnews.com) :
مواردی از حقوق شهروندی به صورت لایحه به مجلس فرستاده می‌شود

 
به گزارش انتخاب، حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان شامگاه چهارشنبه با حضور در منزل شهیدان حسن، هادی و نقی بغدادی با مادر و دیگر اعضای خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کرد‎. 
 
روحانی در این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد، ‏گفت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولان یک افتخار و فرصتی مغتنم و موجب تجدید روحیه برای خدمت به ملت است. خانواده شهدا و ایثارگران مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند. 
 
رئیس جمهور اظهار داشت: خانواده شهیدان با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند. 
 
خانم رقیه بغدادی مادر شهیدان بغدادی نیز در این دیدار به ‏بیان سجایای اخلاقی و خاطراتی از این شهدای والامقام پرداخت‎.‎ 
 
شهید حسن بغدادی در سال ٥٩ در منطقه عملیاتی مهران در ایلام، شهید هادی بغدادی در سال ٦٠ در منطقه کرخه نور و شهید نقی بغدادی در سال ٦٥ در منطقه شلمچه به فیض شهادت نائل آمدند. 
 
ابوالشهیدین مرحوم شعبانعلی بغدادی پدر این شهدای والامقام هم در سال ٦١ به دیار باقی شتافته است. 
 
در این دیدار که حجت الاسلام شهیدی معاون رئیس جمهور در امور ایثارگران و رئیس ‏بنیاد شهید نیز حضور داشت، لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی رئیس جمهور به خانواده معظم این ‏شهیدان تقدیم شد‎.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار