کد خبر: 40031
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ شانزدهم دي 11:11:38
print نسخه چاپی
هشدار توئيتري حسام‌الدين آشنا:

ترامپ می‌خواهد ایران را وادار به نقض برجام کند، محتاطانه رفتار کنیم

مشاور فرهنگی رئیس جمهوری در حساب توئیتری خود نوشت: در شرایط کنونی ، محرز است که رئیس جمهور جدید آمریکا تلاش خواهد کرد با اقدامات ایذایی، ایران را وادار به نقض عملی برجام کند و از این طریق بهانه لازم برای تاسیس، تمدید یا تشدید تحریم ها علیه ایران را فراهم کند.
پایگاه خبری تحلیلی تازه (tazehnews.com) :
ترامپ می‌خواهد ایران را وادار به نقض برجام کند، محتاطانه رفتار کنیم

 ایرنا نوشت:مشاور فرهنگی رئیس جمهوری در حساب توئیتری خود نوشت: در شرایط کنونی ، محرز است که رئیس جمهور جدید آمریکا تلاش خواهد کرد با اقدامات ایذایی، ایران را وادار به نقض عملی برجام کند و از این طریق بهانه لازم برای تاسیس، تمدید یا تشدید تحریم ها علیه ایران را فراهم کند.

حسام الدین آشنا در حساب توئیتری خود افزود: همه‌، اعم از موافقین و مخالفین دولت باید ‏به خاطر حفظ منافع ملی و منافع مردم محتاطانه رفتار و اقدام و از دادن هرگونه بهانه به آمریکا پرهیز کنند.

وی ادامه داد: این موضوع زمانی از اهمیت بیشتری برخوردار می‌شود که بدانیم در چه وضعیت منطقه‌ای مناسبی قرار داریم. به دیگر معنی اکنون که دولت‌های ‏دوست ایران در منطقه به خصوص عراق و سوریه توانسته‌اند به موفقیت‌های شایانی در تثبیت موقعیت خود نایل شوند و تروریست‌ها و تروریست‌پرورها ‏در ضعیف‌ترین موقعیت قراردارند نباید با اقدامات ورفتارهای نسنجیده، مجددا ایران را درمعرض اقسام تهدیدهای تحریمی و نظامی واتهامات جدید قراردهیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار