کد خبر: 40065
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ نوزدهم دي 13:17:54
print نسخه چاپی
وکيل‌مدافع علي مطهري اعلام کرد

صدور قرار منع تعقیب در پرونده شکایت دادستانی از علی مطهری

وکیل‌مدافع علی مطهری گفت: پرونده موکلم که با اعلام جرم دادستانی تشکیل شده بود، پس از بررسی منجر به صدور قرار منع تعقیب شد.
پایگاه خبری تحلیلی تازه (tazehnews.com) :
صدور قرار منع تعقیب در پرونده شکایت دادستانی از علی مطهری

به گزارش جماران ،مصطفی ترک‌همدانی ، گفت: با اعلام جرم دادستانی علیه علی مطهری مبنی بر توهین و نشر اکاذیب نسبت به محمود احمدی نژاد رییس‌جمهور سابق پیرامون نطق مطهری در مجلس که گفته بود « ... موضوع عفاف و حجاب اسلامی که در اثر تشویق و ترغیب های پیدا و پنهان آقای رییس جمهور به بدحجابی و بی حجابی اکنون به وضع اسف‌باری رسیده است ... » پرونده‌ای برای موکلم تشکیل شده بود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به محتویات پرونده و به لحاظ عدم کفایت ادله اثباتی به اتهام متهم موصوف از نظر بازپرس محرز و ثابت نشد و با استناد به ماده 265 قانون آیین دادرسی کیفری قرار منع تعقیب از سوی بازپرس شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه صادر و اعلام شد که قرار صادره پس از موافقت دادستان ظرف مهلت 10 روزه از تاریخ ابلاغ قابل اعتراض در دادگاه کیفری 2 تهران است.

به گزارش جماران ، حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای سال 92 ، اعلام جرم دادستانی تهران علیه علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی را تایید کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار